Reklama

Kościół

Mama ks. Olszewskiego: To moje biedne umęczone dziecko... Ratujcie go!

Portal niezalezna.pl oraz Dariusz Matecki w swoich mediach społecznościowych piszą o wspólnej modlitwie w intencji ks. Michała Olszewskiego, podczas której głos zabrała jego matka.

[ TEMATY ]

Ks. Michał Olszewski

zrzut/Sercanie

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Dziś kolejny raz modlono się za księdza Michała. Na wspólnej modlitwie była też jego matka.

- Szedł i błogosławił w tych kajdankach, te biedne rączęta. Jeszcze błogosławił w tej koszulce z Matką Bożą z Guadelupe, której tak zaufał i z różańcem na szyi, którym od dziecka, od małego tak bardzo czcił Matkę Bożą - mówiła z wyraźnym wzruszeniem matka ks. Olszewskiego.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Kobieta dostała kwiaty, ale od razu powiedziała, jak je wykorzysta.

Te kwiaty zawiozę, bo u nas koło domu jest figura Serca Pana Jezusa, która powstała jako wotum wdzięczności za dar jego kapłaństwa. Stoi pan Jezus nad jeziorkiem, tam się modlimy, wszyscy sąsiedzi się schodzą. Te kwiaty zawiozę panu Jezusowi od Was, żeby wam błogosławił. Modlimy się za wszystkich tych, którzy się za nasze dziecko modlą - podkreśliła.

Matka księdza podziękowała ludziom dobrej woli w całej Polsce za modlitwę i przeżywanie tego, co dzieje się z ks. Michałem Olszewskim. Na koniec emocje wzięły górę. Zanosząc się płaczem, kobieta powiedziała: - To straszne! Kiedy go zobaczyłam, świat mi się zawalił! Te moje biedne umęczone dziecko... Ratujcie go!

2024-09-11 21:52

Oceń: +50 -5

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zablokowano środki na działalność misyjną Sercanów – informuje wPolityce.pl

[ TEMATY ]

Ks. Michał Olszewski

Księża Sercanie

konto

blokada

Parafia p.w. Podwyższenia Św. Krzyża w Sosnowcu

ks. dr Włodzimierz Płatek SCJ, rzecznik Księży Sercanów

ks. dr Włodzimierz Płatek SCJ, rzecznik Księży Sercanów

Jak informowaliśmy wcześniej, jeden z banków zablokował 28 kont Księży Sercanów. Dotyczy to rachunków domów zakonnych i inicjatyw sercańskich. „Zablokowane są konta, z których czerpiemy środki na codzienne funkcjonowanie – na życie, działalność, wypełnianie swojej misji” - mówi w rozmowie z portalem w Polityce.pl rzecznik Prowincji Polskiej Księży Sercanów ks. dr Włodzimierz Płatek SCJ.

Podziel się cytatem — powiedział rzecznik Sercanów w rozmowie z portalem wPolityce.pl.
CZYTAJ DALEJ

Bóg, widząc cierpienie lituje się nad człowiekiem

Rozważanie do Ewangelii Mt 9, 27-31

Czytania liturgiczne na 8 lipca 2025;
CZYTAJ DALEJ

Łódź: Ambasadorzy Odnalezionych Nadziei

2025-07-08 19:00

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Piotr Drzewiecki

Uczestnicy projektu, ich bliscy, zaproszeni goście i osoby zaangażowane w działania społeczne na rzecz osób dorosłych i starszych wzięli udział w podsumowaniu czwartej edycji projektu Ambasadorzy Odnalezionych Nadziei.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję