Reklama

Kościół

Ksiądz i raper znów we wspólnym utworze!

Heres i Ks. Adam Ulatowski powracają z nowym kawałkiem! "Jestem pewien" to wyznanie wiary w rytmie rapu.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Klasyczny bit, mocne wersy i niezwykły klimat to ewangelizacyjna mieszanka rapera i księdza z Podlasia.

Zapraszamy do sprawdzenia i dzielenia się utworem ze znajomymi!

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2023-09-25 09:15

Oceń: +2 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Powstał teledysk promujący wizytę Papieża w Korei

Ponad 20 artystów wzięło udział w nagraniu teledysku promującego wizytę Ojca Świętego Franciszka w Korei. Papieska wizyta odbędzie się w dniach 13-18 sierpnia br. z okazji VI Azjatyckiego Dnia Młodych, pod hasłem „Powstań! Świeć” (Iz 60, 1).
CZYTAJ DALEJ

Nowenna do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

[ TEMATY ]

nowenna

Chrystus Król

Adobe Stock

O Królu pokoju, spraw pokój w sercu moim, wróć ciszę duchowi mojemu, abym mógł na każdym miejscu modlić się, wznosząc czyste ręce (św. Rafał Kalinowski).
CZYTAJ DALEJ

Historyczny dzień w Babimoście

2025-11-22 17:28

[ TEMATY ]

kard. Stanisław Dziwisz

sanktuarium w Babimoście

Karolina Krasowska

Uroczystościom w Babimoście przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz

Uroczystościom w Babimoście przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz

W Babimoście 22 listopada odbyła się uroczysta Msza św. z okazji 5. rocznicy ustanowienia Sanktuarium Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej. Uroczystej modlitwie przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz, który dokonał instalacji relikwii św. Jana Pawła II. Tego dnia odbyła się również VII Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję