Reklama

Aspekty

Bądźmy razem

Po raz jedenasty diecezjalna Caritas zaprasza do Rokitna na wspaniałą zabawę z okazji Dnia Dziecka.

[ TEMATY ]

dzieci

Caritas

Dzień Dziecka

Caritas Diecezji Zielonogórsko‑Gorzowskiej

Rokitno sanktuarium

materiały organizatora

Diecezjalny Dzień Dziecka w Rokitnie odbędzie się już po raz jedenasty

Diecezjalny Dzień Dziecka w Rokitnie odbędzie się już po raz jedenasty

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

3 czerwca (w sobotę) na placu przy sanktuarium rokitniańskim rozpocznie się XI Diecezjalny Dzień Dziecka pod hasłem „Bądźmy razem”.

- Zapraszamy nie tylko zorganizowane grupy, które wcześniej wysłały swoje zgłoszenie, ale wszystkie dzieci, całe rodziny z naszej diecezji. To będzie bardzo fajna impreza, dużo atrakcji, wiele niespodzianek i pyszności. Na miejscu będzie punkt informacyjny, będą też nasi wolontariusze w czerwonych koszulkach, którzy w razie czego pomogą, podpowiedzą, wskażą drogę – mówi Sylwia Grzyb.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Program:

9.00 – rejestracja uczestników

10.30 – rozpoczęcie festynu, wspólna modlitwa, śpiewy

11.00 – Eucharystia i zawierzenie dzieci Matce Bożej Rokitniańskiej

12.00 – przerwa na posiłek

12.30 – rozpoczęcie programu artystycznego: pokazy, zawody sportowe, gry i zabawy oraz inne atrakcje

16.00 – zakończenie uroczystości

2023-05-31 10:57

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Egzamin z miłości

Niedziela lubelska 5/2021, str. VI

[ TEMATY ]

Caritas

Lublin

Mateusz Jocek/CAL

Dla drużyny Caritas pandemia jest sprawdzianem z miłości – mówi ks. Wiesław Kosicki

Dla drużyny Caritas pandemia jest sprawdzianem z miłości –  mówi ks. Wiesław Kosicki

W ubogich i potrzebujących widzą Chrystusa. Niezależnie od sytuacji niosą pomoc. O działalności Caritas Archidiecezji Lubelskiej mówi dyrektor ks. Wiesław Kosicki.

Urszula Buglewicz: Dla Caritas każdy rok jest wyzwaniem, by służyć bliźnim. Miniony, z powodu pandemii, był wyjątkowym sprawdzianem niesienia pomocy...
CZYTAJ DALEJ

Nowenna do św. Andrzeja Apostoła

[ TEMATY ]

nowenna

Św. Andrzej Apostoł

wikipedia.org

św. Andrzej Apostoł

św. Andrzej Apostoł

9-dniowe nabożeństwo (21-29 listopada) do św. Andrzeja w celu uproszenia potrzebnych łask za Jego przyczyną. Chcąc łatwiej dostąpić łaski, dobrze w czasie nowenny wyspowiadać się i przyjąć nabożnie Komunię św.

Przyjdź, Duchu Święty, napełnij serca wiernych i ogień miłości Twojej racz w nich zapalić.
CZYTAJ DALEJ

Koncert przed św. Cecylią

2025-11-26 22:36

ks. Jakub Oczkowicz

Koncert Cecyliański

Koncert Cecyliański

W tym roku wydarzenie połączyło muzyków i wokalistów z różnych stron Polski, którzy wspólnie oddali hołd św. Cecylii oraz św. Janowi Pawłowi II.

Hasło „Sursum Corda” stało się motywem przewodnim spotkania. Na scenie zabrzmiały zarówno klasyczne pieśni, jak i utwory inspirowane papieskim nauczaniem. Nad stroną muzyczną czuwali Karolina Kosak, dyrygent oraz Dariusz Kosak, dyrygent i dyrektor artystyczny koncertu.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję