Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

3921. Czytelniczka z Warszawy
Mam 37 lat, wykształcenie średnie, ciekawą pracę. Osiem lat temu zmarł mój mąż, jestem wdową z dwójką dzieci w wieku szkolnym. Życie nauczyło mnie pokory. Teraz dziękuję Bogu za każdy przeżyty dzień i cieszę się małymi radościami. Doceniam ludzi uczciwych, szczerych, religijnych. Żadne dobra materialne nie zastąpią drugiego człowieka. Z nadzieją oczekuję na listy od ludzi samotnych, chętnie poznam bratnie dusze.

3922. Czytelniczka z woj. świętokrzyskiego
Mam 25 lat, jestem studentką studiów zaocznych. „Człowiek nie potrzebuje lustra, które odzwierciedla jego przeżycia, lecz przyjaciela, który pomaga zrozumieć i pokochać samego siebie”. Jeśli tak uważasz, to proszę, zostań moim przyjacielem. Zapraszam do korespondencji, zwłaszcza rówieśników z woj. świętokrzyskiego.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3923. Czytelniczka z Białegostoku
Mam 64 lata. Jestem osobą wierzącą, spokojną, szczerą i bardzo wrażliwą na cudzą krzywdę. Lubię ludzi oraz przyrodę, zwierzęta, muzykę, spacery i rozwiązywanie krzyżówek. Dokucza mi samotność, dlatego bardzo chciałabym znaleźć przyjaciół.

3924. Katarzyna z Łodzi
Mam 28 lat, średnie wykształcenie. Jestem osobą z natury pogodną, ale często dokucza mi samotność. Fascynuje mnie piękno przyrody, lubię spacery i podróże. Kocham taniec towarzyski. Pragnę poznać bratnie dusze, które tak jak ja cenią wartości chrześcijańskie, wiedzą, co to uczciwość, szczerość i dobroć serca. Mam nadzieję, że tą drogą odnajdę prawdziwych przyjaciół.

3925. Jadwiga
Mam 65 lat, jestem wdową, praktykującą katoliczką. Czuję się samotna i dlatego pragnę nawiązać kontakt z ludźmi w moim wieku. Może w ten sposób znajdę prawdziwą przyjaźń, bo czytelnicy „Niedzieli” czują się ze sobą związani więzami zrozumienia, życzliwości i uczciwości. Czekam na listy z Warszawy i bliskich okolic.

2007-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Watykan: papież przyjął ambasadora Kwiatkowskiego. To ostatnie takie spotkanie

2026-08-10 12:41

[ TEMATY ]

Watykan

ambasador

Papież Leon XIV

Adam Kwiatkowski

wizyta pożegnalna

prezydent.pl

Adam Kwiatkowski

Adam Kwiatkowski

Ojciec Święty przyjął Pana Adama Mariusza Kwiatkowskiego, ambasadora Polski, z wizytą pożegnalną - poinformowało Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej.

Ambasador Adam Kwiatkowski złożył listy uwierzytelniające na ręce papieża Franciszka 5 września 2022 roku. Był siódmym przedstawicielem Polski przy Stolicy Apostolskiej po 1989 roku. Wcześniej byli to Jerzy Kuberski (1989-1990); Henryk Kupiszewski (1990-1994); Stefan Frankiewicz (1995-2001); Hanna Suchocka (2001-2013); Piotr Nowina-Konopka (2013-2016) i Janusz Kotański (2016-2022).
CZYTAJ DALEJ

Warszawa: kościół św. Anny zsuwa się ze skarpy; trwają przygotowania do remontu

2026-08-10 08:35

[ TEMATY ]

Warszawa

kościół św. Anny

Akademicki kościół św. Anny

TVP3Warszawa/zrzut ekranu

Liczne spękania

Liczne spękania

Stojący na brzegu nadwiślańskiej skarpy kościół świętej Anny, jeden z najcenniejszych zabytków Warszawy, pęka. Trwają przygotowania do remontu inżynieryjno-konserwatorskiego, by ustabilizować sklepienie oraz żeby przeprowadzić konserwację polichromii - informuje TVP info.

Główny ośrodek duszpasterstwa akademickiego w Warszawie stoi na niestabilnym gruncie i pęka. Sklepienie wymaga natychmiastowej interwencji.
CZYTAJ DALEJ

Kolumbia/ Władze lokalne: co najmniej 20 osób zginęło w trzęsieniu ziemi na zachodzie kraju

2026-08-10 17:44

[ TEMATY ]

trzęsienie ziemi

Kolumbia

PAP/EPA

Co najmniej 20 osób zginęło w trzęsieniu ziemi, które w poniedziałek nawiedziło zachodnią Kolumbię - przekazały władze lokalne. Dodano, że zawaliły się budynki, w których uwięzieni są ludzie, trwa akcja ratunkowa. Kolumbijska służba geologiczna podała, że wstrząsy miały magnitudę 7,4.

W mieście Pereira zginęło 18 osób - przekazał burmistrz Mauricio Salazar. O kolejnych dwóch ofiarach śmiertelnych poinformował burmistrz miasta Manizales, Jorge Eduardo Rojas.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję