Reklama

Szkolne kolędowanie

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

21 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia we Wrocławiu odbył się III Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Każdy z uczestników musiał zaprezentować jedną kolędę lub pastorałkę.
Najbardziej zaskoczyły nas maluchy, czyli „zerówkowicze”. Ich śmiałość i pomysłowość w połączeniu z dźwięcznymi głosikami dawały wspaniały efekt. Nie zabrakło śpiewu z pokazywaniem czy rekwizytami. Młodym wykonawcom kibicowali rodzice, którzy mimo wczesnej pory zawitali do szkoły. Niespodzianką tegorocznego festiwalu była trzyletnia Miriam, która podczas obrad jury razem z mamą wyszła na scenę i zaprezentowała nieznaną pastorałkę. Otrzymała specjalną nagrodę.
Obrady jury, którym przewodziła dyrektor Katarzyna Kropidło, trwały długo. Ale nie miejsca i punkty były najważniejsze, lecz wspólne kolędowanie i przedłużenie cudownej, świątecznej atmosfery. Warto podkreślić, że panoramę Betlejem, która stanowiła dekorację, wykonali sami uczniowie.
Ufam, że tradycja festiwalu będzie kontynuowana, a uczniowie jeszcze nieraz nas zaskoczą...

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2005-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Modlitwa do Maryi, Królowej Pokoju

[ TEMATY ]

modlitwa

Królowa Pokoju

Adobe Stock

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore
Maryjo, Królowo Pokoju,
CZYTAJ DALEJ

Alert RCB z cyfrową wersją „poradnika bezpieczeństwa”

2026-07-31 08:18

[ TEMATY ]

Alert RCB

Adobe Stock

W piątek Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało do odbiorców w całym kraju alert, w którym zachęca do pobrania „poradnik bezpieczeństwa” w wersji cyfrowej.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa poinformowało w piątek rano, że do odbiorców w całym kraju został wysłany alert o treści: „MSWiA: bądź przygotowany. Pobierz: poradnikbezpieczenstwa.gov.pl”.
CZYTAJ DALEJ

Papieska intencja na sierpień: by nikt w mieście nie był niewidzialny

2026-07-31 16:56

[ TEMATY ]

modlitwa

sierpień

papieska intencja

Vatican Media

Sierpniową intencję modlitewną Leon XIV poświęca ewangelizacji w miastach. Papież zachęca, by pośród anonimowości i samotności tworzyć otwarte i gościnne domy, „gdzie nikt nie czuje się niewidzialny”.

W ramach kampanii „Módl się z Papieżem”, prowadzonej przez Papieską Światową Sieć Modlitwy, Leon XIV co miesiąc zaprasza wiernych i wszystkich ludzi dobrej woli do wspólnej modlitwy w intencji dotyczącej ważnych wyzwań stojących przed Kościołem i światem.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję